תחום התביעות הרפואיות הינו תחום ייחודי המשלב צורך באנשי מקצוע רפואיים בעלי
אוריינטציה משפטית, ועו”ד בעלי אוריינטציה רפואית.

כמו בתחומים אחרים, אחד העקרונות המרכזיים בהבטחת ההצלחה הוא שהצוות המגבש את קבוצת המומחים שלנו יהיה מתוך אותה מערכת וכזה שנתקל בעצמו באתגרי התביעות הרפואיות יומיום.

ייחודיות אתר אול מד בתחום התביעות הרפואיות:

צוות אול מד בחר מבין כל המומחים בישראל את המומחים הרפואיים המנוסים ביותר בכתיבת חוות דעת רפואית ומבינים את חשיבות הדגשת ההיבטים הנזיקיים בתביעה. כל חוות דעת עוברת בדיקה ע”י צוות מקצועי של אול מד, ובמידה ונדרשות השלמות או פירוט נוסף להדגשת הנזק הדברים מבוצעים הרבה לפני בואו של הלקוח לוועדה או לבית המשפט.
כמו כן, בחר צוות אול מד מתוך עורכי הדין הרבים בתחום את אלה המנוסים בנושא הזכויות הרפואיות, משמעותו של כל הליך, כל וועדה וכל תת-סעיף בחוק אשר משפיע על יכולתו הסופית של הלקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו.

ברשת קיימות רשימות אינסופיות המציעות לעורכי הדין והקהל הרחב מומחים רפואיים מתחומים שונים, ועורכי דין הפועלים בתחום. אך אין, למיטב ידיעתנו, כלי המאפשר הזנת פרטי המקרה הייחודי שלך וקבלת המלצה למומחה הרפואי או עו”ד המתאים ביותר למקרה הייחודי שלך.

איך אתר אול מד יכול לחסוך לך זמן וכסף:

באפשרותך להזין את פרטי המקרה וסוג המומחיות הספציפי אשר אתה מחפש, ואנו נחזור אליך עם המלצה ממוקדת עבורך. לעיתים קרובות בחיפוש עצמי ברשת מתבזבז זמן רב על בחינת כל מומחה, חיפוש ומעבר על תחומי ההתמחות וחיפוש המלצות וסיפורי מקרים דומים לשלך. אנו באול מד חוסכים לך את החיפוש והטעות האפשרית, וממליצים על איש המקצוע המתאים ביותר למקרה שלך.

רשימת המומחים נבדקת בקפדנות מעת לעת במטרה להבטיח שכל אנשי המקצוע הם בעלי רישיון בתוקף, ועוסקים באופן שוטף בנושא זכויות רפואיות.

אין לשכפל, להעתיק, לצלם, להקליט, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני, אופטי, מכני או אחר, כל חלק שהוא מהאתר. כמו כן, אין לעשות שימוש מסחרי כלשהו בתכני האתר, בכולם או בחלקים מהם, אלא אך ורק לאחר קבלת רשות מפורשת בכתב מאול מד. אין לפרסם, לשלוח דואר אלקטרוני או להעביר בדרך כל שהיא חומר כלשהו הכולל תכנים או קוד תוכנה, קבצים או תוכניות אשר מקורם באתר.

חשוב! ההופעה במאגר אינה כרוכה בתשלום!
אנשי המקצוע אינם נדרשים לשלם כסף עבור היותם חלק מרשימת המומחים,
ובחירתם נעשית משיקולים מקצועיים של ניסיון בתחום הספציפי ובקיאות בתחום הזכויות הרפואיות.

 להרשמה:


Open chat
1
ליעוץ ראשוני
זקוק לחוות דעת מהרופא הטוב ביותר?
דילוג לתוכן