קבל חשיפה ממוקדת בהתאם לסוג ההתמחות,הפניית לקוחות ועו"ד המחפשים מומחה כמוך!
זירה מקצועית להתייעצות והכנה לבית משפט!

יותר פניות – חשיפה כפולה!

באול מד תקבל חשיפה לעשרות פניות ממוקדות של לקוחות ועורכי דין המחפשים מומחה כמוך, הפניות עוברות סינון ובדיקה ומופנות למומחה המתאים ביותר לכתיבת חוו"ד רפואית.

 

האם אני עונה על הגדרת מומחה לרישום באתר?
מהם הפרמטרים הדרושים לכתיבת חוות דעת רפואית לבית המשפט?

בלבול נפוץ קיים בין "רופא מומחה" כהגדרתו בקופות החולים, לבין "מומחה" לצורך קבלת חוות דעת רפואית לבית המשפט. לא כל רופא מקצועי יכול לשמש כ"רופא מומחה" בבית המשפט, ככל שיהיה הרופא יותר בעל שם ובעל ניסיון בתחום, כך יסכים בית המשפט לקבל את חוות דעתו באשר לנזק הקיים וזה העתידי. על כן מומלץ כאשר מגבשים תביעה להקפיד על רופא מומחה ובעל ניסיון רב בתחום אותו מבקש הלקוח להציג ובנזק עליו מבקש הלקוח לקבל פיצוי.
בהרשמתך, אנא ציין מהי מומחיותך על מנת שנוכל להפנות אליך את המקרים המתאימים ביותר.

הגדרת רופא מומחה מאתר הכנסת: 

"רופא מומחה הוא רופא שלאחר קבלת הרשיון לעסוק ברפואה כללית בישראל בחר להמשיך את הכשרתו ולהתמחות בענף רפואי מסוים, השלים את תקופת ההתמחות, עמד בהצלחה בכל הדרישות הכרוכות בה וקיבל ממשרד הבריאות תעודת רופא מומחה בתחום הרפואי שבו התמחה."

רופא מומחה לכתיבת חוות דעת רפואית לבית משפט:

צוות אול מד מתאים לכל תיק את המומחה העוסק בתחום הפגיעה המסויימת, ואשר מומחה לסוג הנזק אותו יש כוונה להוכיח. על אף הצורך להוכיח מומחיות רפואית, המיקוד בחוות הדעת יהיה בהיבטים הנזיקיים: היקף הנזק, הגורמים להיווצרותו והחמרתו, וההשלכות הקיימות והעתידיות על תפקוד הלקוח בתחום האישי והמקצועי.

המומחים של אול מד :

צוות אול מד מקפיד על שילוב מומחים אשר צברו שנות ניסיון רבות בתחום המבוקש, הינם בעלי שם ו/או עמדה משפיעה בתחום, ובעלי ניסיון של כתיבת חוות דעת רפואיות לבית משפט.

הירשם ונשמח לשלב אותך בפעילות אול מד!

  צור קשר