פרופסור / דוקטור !

קבל חשיפה ממוקדת בהתאם לסוג ההתמחות שלך

תיקי נזקין
חשיפה לעורכי דין
לקוחות חדשים
יותר פניות – חשיפה כפולה!

באולמד תקבל חשיפה לעשרות פניות ממוקדות של לקוחות ועורכי דין המחפשים מומחה כמוך, הפניות עוברות סינון ובדיקה ומופנות למומחה המתאים ביותר לכתיבת חוו”ד רפואית.

רופא מומחה! קבל חשיפה נוספת
בהתאם לסוג ההתמחות שלך!

הנך מוזמן להשאיר פרטים הכוללים
התמחות ותתי התמחות שלך,
ואנו נפנה אלייך עו"ד ולקוחות המחפשים מומחה כמוך.

* חשוב! ההופעה במאגר אינה כרוכה בתשלום!

אנשי המקצוע אינם נדרשים לשלם כסף עבור היותם חלק מרשימת המומחים, ובחירתם נעשית משיקולים מקצועיים של ניסיון בתחום הספציפי ובקיאות בתחום הזכויות הרפואיות.

הפניית לקוחות ועו"ד המחפשים מומחה כמוך!

האם אני עונה על הגדרת מומחה לרישום באתר?

 מהם הפרמטרים הדרושים לכתיבת חוות דעת רפואית לבית המשפט?

 

בלבול נפוץ קיים בין “רופא מומחה” כהגדרתו בקופות החולים, לבין “מומחה” לצורך קבלת חוות דעת רפואית לבית המשפט. לא כל רופא מקצועי יכול לשמש כ”רופא מומחה” בבית המשפט, ככל שיהיה הרופא יותר בעל שם ובעל ניסיון בתחום, כך יסכים בית המשפט לקבל את חוות דעתו באשר לנזק הקיים וזה העתידי. על כן מומלץ כאשר מגבשים תביעה להקפיד על רופא מומחה ובעל ניסיון רב בתחום אותו מבקש הלקוח להציג ובנזק עליו מבקש הלקוח לקבל פיצוי.
בהרשמתך, אנא ציין מהי מומחיותך על מנת שנוכל להפנות אליך את המקרים המתאימים ביותר.

 

הגדרת רופא מומחה מאתר הכנסת:

 

“רופא מומחה הוא רופא שלאחר קבלת הרשיון לעסוק ברפואה כללית בישראל בחר להמשיך את הכשרתו ולהתמחות בענף רפואי מסוים, השלים את תקופת ההתמחות, עמד בהצלחה בכל הדרישות הכרוכות בה וקיבל ממשרד הבריאות תעודת רופא מומחה בתחום הרפואי שבו התמחה.”

 

רופא מומחה לכתיבת חוות דעת רפואית לבית משפט:

 

צוות אולמד מתאים לכל תיק את המומחה העוסק בתחום הפגיעה המסויימת, ואשר מומחה לסוג הנזק אותו יש כוונה להוכיח. על אף הצורך להוכיח מומחיות רפואית, המיקוד בחוות הדעת יהיה בהיבטים הנזיקיים: היקף הנזק, הגורמים להיווצרותו והחמרתו, וההשלכות הקיימות והעתידיות על תפקוד הלקוח בתחום האישי והמקצועי.

 

המומחים של אולמד :

 

צוות אולמד מקפיד על שילוב מומחים אשר צברו שנות ניסיון רבות בתחום המבוקש, הינם בעלי שם ו/או עמדה משפיעה בתחום, ובעלי ניסיון של כתיבת חוות דעת רפואיות לבית משפט.

שירות חדש לרופאים:

סקירה רפואית מדעית

מידע המבוסס על מחקר רפואי הפך להיות חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת ההחלטות בתחום הרפואה והמשפט. אם לצורך חיזוק תביעה משפטית, או לרופא המעוניין לחזק את המחקר או חוות הדעת המועברת דרכו.

חב’ אולמד זיהתה צורך זה ומעוניינת לקדם אל מול לקוחותיה.

זירה מקצועית להתייעצות והכנה לבית משפט!​

מהם הכללים לכתיבת חוות דעת מנצחת?

כיצד תוכל לעזור ללקוח לקבל את הפיצוי הגבוה ביותר האפשרי במצבו?

רופאים רבים כותבים סיכומי מחלה באופן שוטף עבור מטופליהם, עבודה זו שונה במהותה מכתיבת חוות דעת רפואית עבור בית המשפט!

בסס טיעונים נזיקיים, לצד תיאור המצב הרפואי!

חשוב להבין שחוות הדעת כמובן מציגה את הפגיעה או המחלה ממנה סובל הלקוח, אך עליה להתמקד בנזק אשר נגרם ללקוח בגינן. על תיאור הנזק ללקוח להיות מפורט ככל האפשר, ולסקור היבטים של תפקוד בחיי היומיום הן בחייו האישיים והן בחייו המקצועיים.

כמו כן, על חוות הדעת לסקור היבטים של התפתחות הנזק הקיים לנזק עתידי, היות והשפעות אישיות ומקצועיות אלה מהוות חלק מקביעת הפיצוי ללקוח.

אל תסמוך על ניסיונך האישי בלבד!

מומלץ לצרף לחוות הדעת ציטוטים והפניות למקורות ביבליוגרפיה רלוונטים לנושא התביעה: עדכוני מחקרים בארץ ובעולם, ניירות עבודה המבססים הנחות בסיס לפרוטוקולי טיפול וכו’. הוספת תכנים מקצועיים אלה מבססת את מעמדך כ”מומחה” בתחום הספציפי בעיני בית המשפט, ותורמת להשפעתך על עמדתו בנושא התביעה. כמו כן, כפועל יוצא מאמון זה ביכולתך לסייע ללקוח לקבל את הפיצוי המירבי התואם את מצבו.

אנו באולמד מעודדים התייעצות עם עמיתים וסיוע בהפניות לתכנים עדכניים רלוונטיים, באתר אול מד תוכל לפרסם בקשת סיוע עם הטיעונים אשר ברצונך לגבות בחומר מחקרי ולקבל סיוע מעמיתים באיתור פרסומים רלוונטיים.

הירשם ונשמח לשלב אותך בפעילות אולמד!
Open chat
1
ליעוץ ראשוני
זקוק לחוות דעת מהרופא הטוב ביותר?
דילוג לתוכן