ייחודיות אתר אולמד בתחום התביעות הרפואיות:

אולמד הינה כפלטפורמה ייחודית המחברת בין אנשי המקצוע המשפטיים והרפואיים, ובינם לבין הלקוחות המחפשים את שירותיהם בתחום התביעות הרפואיות. אולמד הינו השירות היחידי מסוגו בישראל אשר מסייע לך בניהול תיק משפטי רפואי בצורה אפקטיבית, תוך מעקב וליווי צמודים של מנהלות התיקים שלנו ושל המומחים הרפואיים שלנו: אנחנו מורידים לך העו”ד ולך הלקוח התובע – את כאב הראש הכרוך בכל ההיבטים הרפואיים שבניהול התיק, החל במציאת המומחים הטובים ביותר, דרך מו”מ איתם, סגירת ההתקשרות, שילוב מומחים נוספים, ליווי התיק ביחד אתכם במהלך הדיונים המשפטיים בכל היבט רפואי מקצועי וכלה בייעוץ שוטף כדי להשיג תוצאות מיטביות בתביעה.

מאות היועצים הרפואיים שלנו הם לא רק הרופאים הטובים ביותר בתחומיהם, הם גם בעלי הניסיון המשפטי הרב ביותר בהופעות בבתי משפט, מה שמבטיח לך את התוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

צוות אולמד בחר מבין כל המומחים בישראל את המומחים הרפואיים המנוסים ביותר בכתיבת חוות דעת רפואית ומבינים את חשיבות הדגשת ההיבטים הנזיקיים בתביעה. כל חוות דעת עוברת בדיקה ע”י צוות מקצועי של אולמד, ובמידה ונדרשות השלמות או פירוט נוסף להדגשת הנזק הדברים מבוצעים הרבה לפני בואו של הלקוח לוועדה או לבית המשפט.
כמו כן, בחר צוות אול מד מתוך עורכי הדין הרבים בתחום את אלה המנוסים בנושא הזכויות הרפואיות, משמעותו של כל הליך, כל וועדה וכל תת-סעיף בחוק אשר משפיע על יכולתו הסופית של הלקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו.

ברשת קיימות רשימות אינסופיות המציעות לעורכי הדין והקהל הרחב מומחים רפואיים מתחומים שונים, ועורכי דין הפועלים בתחום. אך אין, למיטב ידיעתנו, כלי המאפשר הזנת פרטי המקרה הייחודי שלך וקבלת המלצה למומחה הרפואי או עו”ד המתאים ביותר למקרה הייחודי שלך.

איך אתר אול מד יכול לחסוך לך זמן וכסף:

באפשרותך להזין את פרטי המקרה וסוג המומחיות הספציפי אשר אתה מחפש, ואנו נחזור אליך עם המלצה ממוקדת עבורך. לעיתים קרובות בחיפוש עצמי ברשת מתבזבז זמן רב על בחינת כל מומחה, חיפוש ומעבר על תחומי ההתמחות וחיפוש המלצות וסיפורי מקרים דומים לשלך. אנו באול מד חוסכים לך את החיפוש והטעות האפשרית, וממליצים על איש המקצוע המתאים ביותר למקרה שלך.

רשימת המומחים נבדקת בקפדנות מעת לעת במטרה להבטיח שכל אנשי המקצוע הם בעלי רישיון בתוקף, ועוסקים באופן שוטף בנושא זכויות רפואיות.

לא צריך

להמתין לחוות דעת

מעכשיו...

364

שעות

בלבד

השירות שלנו כולל:

אול מד מספקת לעורך הדין שורה של שירותים ובהם:

1. חיבור בין עורכי דין ורופאים – בהתאם לאופי התביעה מציעה אול מד את המומחה המתאים ביותר מתוך מעל ל-2,000 רופאים מומחים הנמצאים במאגר שלנו.

2. התייעצות מקצועית – זירה להתייעצות מקצועית בנוגע לפרסומים עדכניים בארץ ובעולם הרלוונטיים לחוות דעת  הרפואית שאותה תגישו.

3. כתיבת חוות דעת רפואית מקצועית – צוות אול מד עובר על חוות דעת רפואית בכל תיק ומוודא שהדגשים הנזיקיים מופיעים ומודגשים לצד התיאורים הרפואיים של הפגיעה והנזק.

4. הכנת רופאים לחקירה נגדית – סיוע בהדגשת החלקים הנזיקיים, צפיית שאלות החקירה הנגדית מראש והתכוננות אליהן ועוד – באול מד תמצא הדרכה כתובה כיצד להתכונן לחקירה נגדית, כיצד להדגיש חלקים נזיקיים לטובת הלקוח, ובאילו דגשים כדאי להתמקד כדי לסייע ללקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו.

5. התאמת מומחה – אול מד עובדת עם מעל ל-2,000 רופאים מומחים מתחומים שונים, ובעלי ניסיון בכתיבת חוות דעת רפואית לבית המשפט. התאמת המומחה הנכון ביותר להערכת הנזק, משפיעה במידה רבה על סיכוייו של הלקוח לזכות בפיצוי ובקביעת היקף הפגיעה המגיע לו.

6. מעקב אחר חוות דעת רפואית – אול מד עוקבת אחר חוות הדעת מרגע הפניה למומחה, דרך מעבר על החוו”ת שהתקבלה (על מנת לוודא שהנושא הנזיקי הודגש ופורט במידה הראויה ולבצע הרחבות והשלמות לחוו”ד במידת הצורך).

7. ניהול תיק רפואי אפקטיבי – אול מד מבצעת את כל התיאומים מול הלקוח, מוודאת איסוף של כל המסמכים הנדרשים, תיאום תורים למומחים אשר נבחרו לתביעה, מעבר על החוות דעת והשלמות חוות דעת על מנת להדגיש את ההיבטים הנזיקיים.

לקבלת חוות דעת

חדש באתר - מימון חוות דעת רפואית

מדוע לפנות לחברת אולמד לקבלת מימון לחוות דעת רפואית?

1
איכות גבוהה

הצורך במתן אפשרות אמתית ללקוח שלך להצטייד בחוות דעת שאיכותן לא נופלת מזו של הנתבעים החזקים מהם.

2
לקוחות נוספים

אתה העורך דין יכול לייצג ביותר תיקים ולהגיש את התביעות החזקות ביותר, שיתבטאו עבורך בסוף הדרך בשכר טרחה משודרג.

3
פניה למומחים נוספים

“עיבוי התיק” – הגשת תביעה המבוססת ביותר שתניב לך את הפיצוי הגבוה ביותר.

Open chat
1
ליעוץ ראשוני
זקוק לחוות דעת מהרופא הטוב ביותר?
דילוג לתוכן