אול מד מספקת לעורך הדין שורה של שירותים ובהם:

1. חיבור בין עורכי דין ורופאים – בהתאם לאופי התביעה מציעה אול מד את המומחה המתאים ביותר מתוך מעל ל-2,000 רופאים מומחים הנמצאים במאגר שלנו.

2. התייעצות מקצועית – זירה להתייעצות מקצועית בנוגע לפרסומים עדכניים בארץ ובעולם הרלוונטיים לחוות דעת  הרפואית שאותה תגישו.

3. כתיבת חוות דעת רפואית מקצועית – צוות אול מד עובר על חוות דעת רפואית בכל תיק ומוודא שהדגשים הנזיקיים מופיעים ומודגשים לצד התיאורים הרפואיים של הפגיעה והנזק.

4. הכנת רופאים לחקירה נגדית – סיוע בהדגשת החלקים הנזיקיים, צפיית שאלות החקירה הנגדית מראש והתכוננות אליהן ועוד – באול מד תמצא הדרכה כתובה כיצד להתכונן לחקירה נגדית, כיצד להדגיש חלקים נזיקיים לטובת הלקוח, ובאילו דגשים כדאי להתמקד כדי לסייע ללקוח לקבל את הפיצוי המגיע לו.

5. התאמת מומחה – אול מד עובדת עם מעל ל-2,000 רופאים מומחים מתחומים שונים, ובעלי ניסיון בכתיבת חוות דעת רפואית לבית המשפט. התאמת המומחה הנכון ביותר להערכת הנזק, משפיעה במידה רבה על סיכוייו של הלקוח לזכות בפיצוי ובקביעת היקף הפגיעה המגיע לו.

6. מעקב אחר חוות דעת רפואית – אול מד עוקבת אחר חוות הדעת מרגע הפניה למומחה, דרך מעבר על החוו”ת שהתקבלה (על מנת לוודא שהנושא הנזיקי הודגש ופורט במידה הראויה ולבצע הרחבות והשלמות לחוו”ד במידת הצורך).

7. ניהול תיק רפואי אפקטיבי – אול מד מבצעת את כל התיאומים מול הלקוח, מוודאת איסוף של כל המסמכים הנדרשים, תיאום תורים למומחים אשר נבחרו לתביעה, מעבר על החוות דעת והשלמות חוות דעת על מנת להדגיש את ההיבטים הנזיקיים.

 

Open chat
1
ליעוץ ראשוני
זקוק לחוות דעת מהרופא הטוב ביותר?
דילוג לתוכן